Razem z ramówką wiosenną zadebiutował nowy reality show "Hotel Paradise". Program ten można obejrzeć na antenie TVN7. Jeszcze przed emisją jego pierwszego odcinka format ten budził wiele kontrowersji. Za nami już pierwszych kilka odcinków. Łatwo się domyśleć, że w sieci wybuchła prawdziwa dyskusja. Niestety nie zabrakło komentarzy krytycznych skierowany do prowadzącej - Klaudii El Dursi. Jednak modelka może liczyć na obronę fotografa z "Top Model" Marcina Tyszki.

Program Hotel Paradise jest zapowiadany jako najgorętsze show stacji TVN7. Przez kilka najbliższych tygodni będzie można śledzić losy singli, którzy poszukiwać będą swojej miłości. Czas ten spędza na wyspie Bali w niezmiernie luksusowym hotelu. Za nami już kilka pierwszych odcinków. Nie trzeba było długo czekać na krytyczne komentarze.

W ogniu krytyki prowadząca - Klaudia El Dursi

W sieci pod adresem programu "Hotel Paradise" nie brakuje uwag krytycznych. Najbardziej internauci narzekają na nudę oraz brak pomysłu kompletnego na realizację tego reality show. Także nie brakuje porównań do programu stacji konkurencyjnej. "Hotel Paradise" w tym zestawieniu niestety nie wymaga zbyt dobrze. Także wiele słów gorzkich padło pod adresem samej prowadzącej. Chodzi oczywiście o Klaudię El Dursi. Niestety słabo ją oceniają internauci. Ponoć znacznie brakuje jej spontaniczności, luzu oraz także obycia w prowadzeniu programów tego typu. Wygląda przez o niczym recytacja nauczonych formułek. Oczywiście nie brakuje także osób, które mają nadzieję, że prowadząca się rozkręci wraz z upływem czasu.

Fotograf Marcin Tyszka broni prowadzącej

W obronie prowadzącej stanął sam Marcin Tyszka. Fotograf postanowił się podzielić swoimi spostrzeżeniami na Instagramie. To właśnie tam odniósł się do komentarzy hejterskich pod adresem Klaudii. Fotograf także jest przekonany, że w branży tej sporym atutem jest fakt, że ktoś jednak wzbudza w odbiorcach skrajne emocje.

Jego zdaniem Klaudia El Dursi budzi skrajne emocje. Ocenia to jednak bardzo dobrze. Pisze, że gdyby ją każdy kochał, to nikt by jej nie chciał oglądać. Jego zdaniem nie ma bowiem nic lepszego, niżeli niezmiernie miła Pani z telewizji. Dodał także, że jest szczęśliwy, że Top Model to istna trampolina do robienia kariery.

Kim jest prowadząca program "Hotel Paradise"?

Klaudia to mama dwójki dzieci. Synowie jej mają cztery oraz dziesięć lat. Klaudia El Dursi ma niesamowicie egzotyczną urodę. Zawdzięcza to swojemu ojcu, który jest Libańczykiem. Jej matka to Polka. Klaudia w tej chwili mieszka na stałe w Bydgoszczy. Spełnia się tam w zawodzie krawcowej. Swoich sił spróbowała jednak bardzo późno. Podjęła decyzję o karierze dopiero gdy jej synowie troszkę podrosną.

Klaudia El Dursi była od początku faworytką jury. Zrobiła na nich naprawdę wrażenie piorunujące. W ubiegłej edycji jurorzy skorzystali pierwszy raz z opcji złotego przycisku. Dzięki temu Klaudia El Dursi nie musiała martwić się o dalsze kwalifikacje. Od razu trafiła do domu modeli.

Seksowna oraz piękna Klaudia ma już przygodę z ogólnie rzecz biorąc show-biznesem. Okazało się, że współpracowała chociażby z Kubą Wojewódzkim. Podawała bowiem w jego programie wodę. Miała także sesję do magazynu Playboy. Jednak to dalej nie wszystko. Mogliśmy ją zaobserwować w serialach oraz filmach. Wśród tytułów możemy wymienić między innymi "Och, Karol 2", "Chrzest", "Jak pozbyć się cellulitu", "Brzydula" czy też "Prosto w serce".


Komentarze (0)

Zostaw komentarz