Ostatnie chwile wolności, czyli wieczór panieński – szalona zabawa w babskim gronie! W tym dniu najbliższe przyjaciółki spełniają zachcianki przyszłej panny młodej. Nieodzowną częścią wieczoru są prezenty - seksowna bielizna, kosmetyki, biżuteria – to gotowy zestaw klasycznych upominków. Niestety często to, co tradycyjne, zaczyna robić się nudne! W tym sezonie warto zrezygnować z oklepanych podarków na rzecz przeżyć, które przyszła panna młoda zapamięta na długo.

1. Odprężenie, relaks i doskonałe samopoczucie

Po ciężkich i długotrwałych przygotowaniach do ślubu każda kobieta zasługuje na odrobinę odpoczynku. Idealną prezentową propozycją jest niezwykle przyjemny rytuał, jakim jest masaż. Ta forma relaksu doskonale rozluźni spięte mięśnie, odpręży ciało i poprawi samopoczucie przyszłej, dostatecznie zestresowanej, panny młodej. Masaż peelingowy, relaksacyjny, leczniczy, a może egzotyczny czy pałeczkami bambusowymi? Wybór jest naprawdę ogromny, więc oddane druhny na pewno dopasują odpowiednią ofertę dla swojej przyjaciółki. Taki voucher będzie wspaniałym podarunkiem dla przyszłej panny młodej, która będzie mogła odprężyć się i wyciszyć po tym emocjonującym czasie, jakim jest własny ślub i wesele.

2. Babskie pogaduchy czy spotkanie z przyszłym mężem

Voucher na wyjątkową kolację to ostatnio prawdziwy hit upominkowy! Zarówno uroczysta kolacja z wybrankiem, jak i spotkanie z przyszłą świadkową, gwarantują niezapomniane wspomnienia. Suknia, kwiaty, fryzura – to kwestie, którym kobiety muszą zdecydowanie poświęcić więcej czasu! Równocześnie przyszłemu, młodemu małżeństwu, pochłoniętemu organizacją jednego z najbardziej wyjątkowych dni w swoim życiu, należy się rozrywkowy wieczór tylko we dwoje. Zatem babski wieczór czy romantyczna kolacja? Decyzja należy do przyszłej panny młodej, z kim spędzi uroczy wieczór! Na stronie www.superprezenty.pl znaleźć można różnorakie kuchnie: śródziemnomorska, europejska, włoska, czy francuska – każda z nich zachwyci podniebienie przyszłej panny młodej. Super Prezenty oferują również warsztaty kulinarne, podczas których oprócz smakowania pysznych potraw, będzie mogła nauczyć się paru ciekawostek, które następnie przekaże mężowi.

3. Super emocje i prawdziwa metamorfoza

Studio, makijaż, dobrana stylizacja - pełny profesjonalizm i świetna zabawa! Chyba każda kobieta choć raz w życiu marzyła o sesji zdjęciowej z prawdziwego zdarzenia. Voucher na profesjonalną sesję zdjęciową, którą znajdziesz, m.in. w ofercie Super Prezentów, będzie idealnym prezentem dla panny młodej, która będzie mogła uwiecznić swoje ostatnie chwile w narzeczeństwie. Poza świetną zabawą i możliwością sprawdzenia swoich sił przed obiektywem, takie zdjęcia są wspaniałą pamiątką na długie lata.

Wieczór panieński to zdecydowanie jeden z najbardziej szalonych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Symboliczne pożegnanie z wolnością, a przejście w nową rolę, należy odpowiednio świętować. Prezent dla przyszłej panny młodej jest nieodłącznym elementem każdej zabawy. Przyjaciółki powinny zadbać o dobre samopoczucie głównej bohaterki wieczoru, dlatego też wybór odpowiedniego podarunku odgrywa kluczową rolę. Warto postawić na upominek, który pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia i doświadczenia, w odróżnieniu od prostych, materialnych rzeczy. Takimi prezentami będą właśnie vouchery na przeróżne masaże, które pozwolą zrelaksować się pannie młodej, do restauracji czy na profesjonalną sesję zdjęciową. Dzięki takim podarkom budujemy nasze wspomnienia!


Komentarze (0)

Zostaw komentarz