Podczas pobierania plików audio na iPhone'u, niektóre teksty piosenek będą dostępne do śpiewania. Jeśli piosenka, której słuchasz nie zawiera słów, możesz użyć aplikacji Siri Shortcuts, aby utworzyć skróty do szybkiego wyszukiwania słów w Google.

Wyszukiwarka tekstów piosenek pomoże nam znaleźć teksty piosenek i wyświetlić je bezpośrednio na ekranie. W przypadku popularnych piosenek, teksty piosenek pojawią się bezpośrednio w interfejsie. Albo będziemy mieć do dyspozycji różne źródła tekstów piosenek. Poniższy artykuł pokaże Ci, jak tworzyć skróty do tekstów piosenek na iPhone.

4 strony internetowe szukające tytułów piosenek poprzez ekstremalne melodie, czy wiesz?
Jak znaleźć tytuły piosenek na wideo w serwisie YouTube
Jak włączyć słowa piosenki na Spotify
Jak wyświetlić teksty piosenek, które są odtwarzane na iOS 12
Krok 1:

Pobierz aplikację Siri Shortcuts zgodnie z poniższym linkiem i przejdź do instalacji.

Pobierz aplikację Siri Shortcuts
Krok 2:

Następnie przejdź do poniższego linku, aby uzyskać skrót do Search Song Lyrics. Kliknij przycisk Pobierz skrót w tym interfejsie. Narzędzie będzie działać w aplikacjach Muzyka i Safari na telefonie iPhone.

  https://www.icloud.com/shortcuts/1bd231546de94f2185f4ebdad5c76666 
W interfejsie biblioteki skrótów Siri Shortcuts zostanie dodany nowy skrót Search Song Lyrics. Kliknij ikonę 3 punktów, aby otworzyć niestandardową sekcję skrótu.

Krok 3:

Najpierw należy kliknąć przycisk Allow access (Zezwól na dostęp), aby umożliwić dostęp do biblioteki muzycznej w urządzeniu za pomocą funkcji Search Song Lyrics. Dalej kliknij OK, aby się zgodzić.

Krok 4:

Również po kliknięciu na ikonę konfiguracji w prawym górnym rogu możemy zmienić nazwę i ikonę skrótu w razie potrzeby. Trzeba włączyć wyświetlanie w widżecie, aby móc szybko korzystać ze skrótu.

Krok 5:

Teraz zamazać utwór w bibliotece muzycznej i wrócić do interfejsu ekranu głównego na iPhone. Po otwarciu widżetu pojawi się skrót Search Song Lyrics. Kliknij skrót do uruchomienia, a skrót automatycznie pobierze nazwę utworu, wykonawcę i znajdzie tekst piosenki w narzędziu Google.

Tak więc dzięki skrótowi Search Song Lyrics na iPhone, możemy szybko przeszukiwać tekst piosenki z głównego ekranu na iPhone. Inne źródła tekstów piosenek są również wyświetlane w interfejsie do wyboru, jeśli chcesz wyszukać więcej.

Zobacz więcej:

Top 5 wspaniałych aplikacji karaoke dla Andoird
Oprogramowanie karaoke na komputerach wysokiej jakości
Prosty sposób na tworzenie piosenek karaoke

Znajdź tekst piosenki na TEJ stronie


Komentarze (0)

Zostaw komentarz