Łazienka to szczególne miejsce w każdym domu, nie zaskakuje więc to, że dążymy do tego, aby czuć się w niej komfortowo. To pomieszczenie wręcz wymaga nie tylko wygody, ale również pewnej intymności. Nic więc dziwnego, że mówiąc o płytkach ceramicznych Opoczno oraz glazurze Opoczno wykorzystywanej do wykończenia łazienki, zawsze mamy przed oczami rozwiązania charakteryzujące się nie tylko wyjątkową jakością, ale i oryginalnym stylem. Minęły już czasy, w których szczytowym osiągnięciem były równo ułożone płytki ścienne i podłogowe. Kafelki ceramiczne oferowane przez firmę Opoczno są więc kompletnymi zestawami pozwalającymi na stylowe wykończenie łazienki, począwszy od podłogi aż po sufit. Pozwalają one na stworzenie pomieszczenia, w którym będziemy w stanie poczuć się naprawdę komfortowo.

Mówiąc o Opocznie warto pamiętać, że ta zajmująca się przede wszystkim kafelkami firma jest jedną z lepiej rozpoznawanych polskich marek w Europie i na świecie. Powstała jeszcze w roku 1883 założona przez Jana Dziewulskiego i Józefa i Władysława Lange. Każdy z nich miał nieco inne pomysły, przyświecał im jednak jeden cel, a było nim tworzenie płytek ściennych i podłogowych zawsze charakteryzujących się wysoką jakością.

Płytki podłogowe Opoczno

Mówiąc o Opocznie mamy przed oczyma firmę obecną na rynku już od wielu lat, trudno więc kwestionować charakteryzujące ją doświadczenie. Pierwsze płytki podłogowe firmowane przez nią powstały jeszcze przed rokiem 1900. Firma posiadała wtedy zaledwie kilka budynków produkcyjnych i była kojarzona pod swoją pierwotną nazwą „Dziewulski i Lange”. Już wtedy zwracała jednak na siebie uwagę potencjalnych nabywców. Do tworzenia kafelków z powodzeniem używano szlachetnych materiałów, co było przełomem nie tylko na ziemiach polskich, ale w innych częściach kontynentu. Od samego początku płytki charakteryzowały się też oryginalną kolorystyką, a to sprawiło, że firma szybko została doceniona także poza granicami. Kafelki trafiały na podłogi wielu ważnych instytucji, w tym choćby teatrów i kościołów. Okazuje się przy tym, że wiele z tych parkietów możemy podziwiać po dzisiejszy dzień i to nawet pomimo tego, że były one intensywnie użytkowane.

Remont wewnątrz i na zewnątrz

Analizując płytki podłogowe Opoczno nie można nie zauważyć tego, że mówimy o firmie z powodzeniem podążającej za coraz to nowszymi trendami. Może się ona dziś pochwalić imponującym doświadczeniem pozwalającym na produkowanie trwałych rozwiązań zawsze z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. W rezultacie systematycznie mamy do czynienia ze świeżymi wzorami, teksturami i kolorami. Płytki te sprawdzają się znakomicie nie tylko wtedy, gdy chcemy za ich pośrednictwem urządzić swój dom lub mieszkanie. Możemy liczyć na nie także wtedy, gdy poszukujemy płytek na schody, wejście do domu, a nawet do basenu. Oferta firmy Opoczno to także płytki podłogowe drewnopochodne, płytki mozaikowe oraz te, które do złudzenia przypominają marmur, można je więc umieścić w przestrzeni w każdym stylu.

Poznaj stare wzory płytek Opoczno


Komentarze (0)

Zostaw komentarz